Про нас
Доброго всім Дня!


Вітаю Вас на сторінці "Майстерня Котковець"

Рада бачити Вас в гостях (поки що віртуально) 


Маю велику надію, що Ви знайдете тут для себе щось цікавеньке, або ж те що шукали. 


Моя майстерня тільки розвивається, росте,робить перші кроки. Робіт не велика кількість, але я над цим працюю. Тому дуже строго не судіть :)


Причина чому я працюю з листівками? Тому що вітальну листівку можна переносити в "Червону книгу", як вимираючий вид. Нажаль це правда,  і можете зі мною не сперечатись! Пригадайте будь ласка, коли Ви востаннє дарували листівку? Я відповім за Вас. Ви купували її в супермаркеті, магазині квітів, таку конвертиком з трояндами або зеленими долярами. Вгадала 100 відсотково. Не завжди підписуєте таку листівку (її задача тільки переносити гроші) і її викинуть в смітник, або ж ще раз використають. Ніхто не буде зберігати її на пам'ять. Це правда, я й сама зловила себе на тому, що листівка не має цінності, до одного моменту... Мені потрапили в руки листівки моєї бабусі. Листівки від друзів, родичів, від її мами (моєї прабабусі).


Не передати словами, які вони красиві, а головне в кожній побажання не електронне, не машини, а від серця від душі... Ці листівки, це мій скарб, який я шукала в дитинстві, це реліквія моєї сім'ї. 


У кожного мають бути ці спогади, історія в картинках. Щоб це був не шматок картону, а частина історії-спогаду яка залишилась з Вами. 


Завжди приємно подарувати, щось не звичне, те чого від тебе не чекають. 


Саме листівка зроблена руками і підписана Вашим привітанням справді приємно здивує винуваться свята. Тому що Ви вклали в неї частину своєї душі, в наш час це велика рідкість. 


Вітайте своїх близьких, рідних, друзів, колег зі святами.  Не скупіться на хороші слова,  вони найкраще привітання!!! Обновлен 16 мая 2017. Создан 01 фев 2017 
© Майстерня КОТКОВЕЦЬ

2015-2017