До дня Св. Валентина

Вітаємо всіх закоханих, коханих, всіх у кого в серці живе любов!14 лютого - День Св. Валентина!!! 


Вітаємо всіх закоханих, коханих, всіх у кого в серці живе любов!!! 
Бажаємо щирого кохання,  взаємних почуттів,  нехай кожне серце знайде собі пару!!! 


В цей день ми вітаємо своїх половинок, дякуємо їм за любов, турботу, довіру, терпіння. Адже бути в парі це прекрасно, про те не легко! Також вітаємо друзів, колег всіх кому бажаємо любові :) 


Це дуже позитивне свято,  приносить нам багато хороших емоцій і робить нас щасливими. А головне потребує не подарунків, а уваги! 
Тому коханчики приготуйтесь заздалегідь.


Наприклад романтичне побачення - зустріч в парку, кафе, театрі, кінотеатрі, будь де головне зробіть так ніби це Ваше перше побачення з коханою людиною. І не важливо, що ви давно вже разом зустрічаєтесь, дружите, чи подружжя - головне романтично повернути діями ті неймовірні перші зустрічі, які не забути :)


Сильній стороні пари, не завадить подарувати коханій Валентинку,  де не тільки слова зізнання в коханні, а ще можна написати вірша про кохання. 
Не даремно жінкам в минулі часи читали і присвячували вірші, тому що ми обожнюємо хорошу поезію. А зараз майже кожна жінка розміщує в соцмережі стовпчики поезії, які гріють її душу. Сама собі нажаль. Не видумуйте чоловіки " новий велосипед " - дивуйте свою прекрасну половинку!!!


Всім бажаємо провести День закоханих прекрасно!!! Щоб отримали від цього дня більше ніж очікували :)


Кохання Вам від  душі!))) Обновлен 16 мая 2017. Создан 01 фев 2017 
© Майстерня КОТКОВЕЦЬ

2015-2017