Листівка для чоловіка "піджак"

Листівки виготовлені у формі піджака. Класика завжди в моді!Листівка для чоловіка!!!

 

Листівки виготовлені у формі піджака. Класика завжди в моді! Милі дами люблять, дівчата, жінки, дружини, подруги, сестри, доньки... завжди хочуть порадувати своїх чоловіків. Презентувати на свято не тільки найкращий подарунок, але і обов'язково корисний і на їх думку дуже потрібний :)

 

Листівка може бути як доповнення до подарунку або ж самим подарунком. Але тут виникає питання, чи потрібна листівка як подарунок чоловікові??? Адже чоловіки за своєю природою менш сентиментальні, і не звертають особливої уваги на тонкощі подарунків. Вони вважають, що квіточки і листівочки це все жіночі штучки!!! А вони ж мужики! :)

 

Але ми жінки чудово знаємо, як чоловіки люблять похвалу, компліменти, визнання ним у любові, і все таке... Одні чоловіки хочуть щоб їх хвалили публічно, інші скромні воліють тет а тет. Висновок один вони потребують уваги не менше, ніж жінки. А ми жінки в спешках, клопотах, дітей, роботах і справах просто фізично не встигаємо їм сказати добрі теплі слова. 

 

З цього листівка важлива для чоловіка, адже там Ви можете викласти всі самі теплі, ласкаві слова для Вашої сильної половинки. А якщо Ваш вибір листівки упав на листівку - скрап (ручна робота), то Ви 100% здивуйте!!! Листівка піджак - це класика! Це костюм, який завжди личить чоловікові в будь-якому віці! З цього листівка піджак на мою думку ідеальний варіант :) Отримавши такий подарунок Ваш чоловік буде приємно здивований, і оцінить Ваші старання. Так як Ви з особливою важливістю підійшли до такого маленькому справі, як вибір листівки. Листівка цікава, захоплює увагу чоловіка, а це повірте не просто! 

 

Дорогі жінки вибір завжди за Вами!!!Обновлен 16 мая 2017. Создан 01 фев 2017 
© Майстерня КОТКОВЕЦЬ

2015-2017