Привітання з Денем Святого Миколая

19.12.1619 грудня - День Святого Миколая! 

 

Одне із улюблених свят для дітей і дорослих. Кожен глибоко в душі досі вірить, що Св. Микола не обійде стороною його оселю, і рано вранці ми підіймаємо подушки, щоб отримати смаколика,подаруночка, або ж для неслухняних - різочку :)

 

Магічне свято, адже наперед не знаєш, що готує тобі Миколайчик? Дідові Морозу можна написати листа або ж "натякнути" на подарунок,  щоб Дід не ламав голову))) Але лист і натяки не стосуються саме цього свята - дня Святого Миколая.

 

Св. Миколай не вигаданий герой з казки чи персонаж з фільму. Це людина,яка реально існувала, про його вчинки ходили легенди. Св. Микола дарував подаруночки, ласощі дітям, а також лікував хворих діточок. Його допомога, підтримка, щедрість і дії були зовсім безкорисні.

 

В наш час ми дорослі чи малі чекаємо цей день, хоча б за тиждень поводимося чемно та добре ( Миколайчик неслухняним різку покладе!!!), підпушуємо подушки на ніч перед святом і знетерпінням чекаємо ранку. Щоб не подарував Миколайчик: цукерки, шоколад, листівку привітальну, дрібничку- це завжди приємно. Велика радість і щастя, якщо ще й листа від Миколайчика отримаєш, де теплі слова говорять, який Ви молодець, і як Вами пишаються. Здавалося б дрібничка, але як приємно буде отримувачеві листа. Не забуваймо хороше, добре свято Св. Миколи, і нехай дарувати цікаві маленькі подаруночки, вітальні листівки буде для Вашої сім'ї традицією!Здоров'я, щастя, миру, добробуту, веселощів в кожний дім!!! 

 

Зі святом Вас!!!!

 

 Щиро від душі Ваша

"Майстерня Котковець"!Обновлен 16 мая 2017. Создан 01 фев 2017 
© Майстерня КОТКОВЕЦЬ

2015-2017